Snímek je rozpracovaný
Úprava prezentace:
Uložit a zavřít
Počet snímků:
Popis:
Registrace
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Co o nás říkají

"Velmi oceňuji tento portál, má mnoho možností, stačí připojení na internet a interaktivní tabule, případně jen dataprojektor. Mohu improvizovat, žáci u zkoušení dávají pozor, protože je baví sledovat práci spolužáka. Velice se mi líbí nový vzhled, ačkoliv shledávám i nedostatky."
-- radunkamat
"Portál EduRibbon.cz využívám především ve výuce vlastivědy a přírodovědy a jsem s ním velmi spokojená. Při společné práci využíváme interaktivní tabule, při individuální činnosti si žáci sami spouští na počítačích. I pro ně je tato možnost příjemnou záležitostí, mají pocit, že si hrají a ne učí. "
-- Smutná P.
"Na EduRibbonu připravuji svým dětem úkoly k procvičení slovíček z angličtiny, které probrali ve škole. Holky úkoly "šíří" i mezi své spolužačky :-) Líbí se mi jednoduchost přípravy těch snímků, množství dostupných obrázků a že je služba zdarma. "
-- elis-a
"Portál EduRibbon jsem uvítal, podle mne zaplnil jedno z prázdných míst ve výukových možnostech českého webu. Portál využívám jako podporu výuky ICT při procvičování a při opakování. "
-- Antonín Burian
"Nově upravenému EduRibbonu dávám jedničku. Je zajímavé sledovat, jak se program postupně vyvíjí a stává se uživatelsky příjemnějším a také profesionálnějším. Proto nepochybuji, že nás v budoucnu ještě překvapíte :-) "
-- jihe

Napište nám i Vy

Odeslat názor