Snímek je rozpracovaný
Úprava prezentace:
Uložit a zavřít
Počet snímků:
Popis:
Registrace
Přihlášení
Zapomenuté heslo

FAQ - Často kladené otázky

V této sekci naleznete často kladené otázky. Pokud byste zde nenašli odpověď na Vaši otázku, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře v dolní části stránky.


Q: Kolik uživatelů se může přihlašovat v rámci jedné registrace – na jeden e-mail?

A: Každý uživatel, který chce tvořit své vlastní snímky a prezentace, musí mít svůj vlastní přístupový e-mail a heslo a to buď se ZÁKLADNÍM nebo s PREMIUM účtem. Uživatel, který chce pouze využít již hotové snímky a prezentace, nemusí být přihlášen (registrován) vůbec.Q: Jakým způsobem je limitován bezplatný ZÁKLADNÍ účet EduRibbon?

A: ZÁKLADNÍ účet EduRibbon je limitován pouze v rozšiřujících funkcích (omezený počet prezentací, e-mailů pro zasílání úkolů, obrázků v galerii atp.). Základní funkcionalita, tedy tvorba a sdílení interaktivních snímků, je a bude stále zdarma.Q: Je k dispozici komplexní nápověda k nástroji EduRibbon?

A: Ano, k nástroji EduRibbon je k dispozici kompletní dokumentace, kterou naleznete na tomto odkazu edoc.dosli.cz/go/394. Případně se můžete podívat na videonávody.Q: Jakým způsobem je poskytována technická podpora?

A: Pokud byste narazili na jakýkoli problém, můžete nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře ve spodní části stránky, případně můžete volat na telefonní číslo: +420 595 136 360Q: Jaké jsou způsoby platby?

A: Pokud se rozhodnete využívat služeb účtu PREMIUM, je potřeba uhradit požadovaný poplatek za uvedený časový interval. Nabízíme Vám předplatné na 3, 12 nebo 24 měsíců, které je zpoplatněno požadovanou částkou. Platbu je možné provést on-line bankovním převodem, případně pomocí platební karty přes systém GoPay.Q: Jak je to s obdobím, ve kterém budu mít přístup k placeným službám účtu PREMIUM?

A: Přístup k placeným službám PREMIUM účtu bude zpřístupněn po uhrazení požadované částky. Při platbě prostřednictvím platební karty (on-line platba) bude přístup k placeným službám okamžitý. Pokud bude platba provedena pomocí bankovního převodu, přístup k placeným službám bude zahájen po uhrazení požadované částky. Platnost přístupu k účtu PREMIUM se liší dle zakoupeného období a trvá 3, 12 nebo 24 měsíců od data platby.Q: Je možné do interaktivního snímku vložit vlastní obrázky a fotky?

A: Ano, do interaktivního snímku je možné vložit vlastní fotografie případně obrázky. Samozřejmostí by mělo být dodržování autorského zákona, tedy souhlas autora s využitím díla a uvedením autora a zdroje. V případě, že dojde k porušení autorského zákona, vyhrazujeme si právo dočasně zakázat zobrazení tohoto interaktivního snímku a informovat o této skutečnosti autora interaktivního snímku s uvedením informací pro možnou nápravu vzniklé situace.Q: Jsou má data v bezpečí?

A: Portál EduRibbon.cz je hostován na výkonných serverech společnosti WEDOS s garancí dostupnosti 99,9% a všechna data jsou pravidelně zálohovaná.